PO DLHEJ ODMLKE SME TU ZAS!!

Všetci sa isto čudujete, prečo sme sa tak dlho neozvali. Mali sme fakt trable. Už sme von z Iránu, tak môžeme ísť s pravdou von.

Ukradli nám všetko!! Pod všetko rozumej všetko okrem pasov, dolárov, žabiek (3ks), krátkych tričiek (3ks), okuliarov (3ks) a nohavíc (3ks). Áno, aj Vasiľa! Nastala bezradnosť, smútok, sklamanie. Za pomoci všetkých možných policajných zložiek sa Vasiľ našiel na tretí deň a o ďalších 48 hodín sa nám dostal do rúk.

Ďalší šok: Okrem sedačiek, motora a karosérie vzali takmer všetko – aj žiarovky, klaxón, káble… No veci, ktoré nikdy nepoužijú, nepredajú. Tým nám však totálne skomplikovali situáciu, lebo také auto nie je schopné prevádzky.

Našťastie však v tomto čase aj chalani zo Škoda simply never boli v Teheráne a požičali nám náradie a rezervu, aby sme mohli aspoň jazdiť…

Ako raz Charles Bukovski povedal: „Život patrí tým, čo sa neposerú.“ A tak sme sa aj bez ničoho rozhodli pokračovať!!! Sme v Turkmenistane a snáď to všetko bude OK.

PS1: Všetky okolnosti nášho 5-dňového pobytu v Teheráne vysvetlíme po návrate. Vďaka za pochopenie.

PS2: Mrzí nás, že sa to stalo v tak super krajine, ako je Irán a mrzí nás aj to, že všetko okrem elektroniky aj tak skončí v koši! 

PS3: Je škoda, že všetko zachytíme už len na jeden mobil HTC, ktorý nám ostal. Sorry teda za kvalitu. Ale aj tak super, všetko mohlo byť horšie.

 

PS4: Držte palce a zdieľajte s nami radosť, že pokračujeme. Toto ešte len bude hard kór punk.
PS5: Ďakujeme slovenskej ambasáde v Teheráne za všetko. Hlavne teda konzulovi Rasťovi Križanovi a Aminovi, ktorý nám pomáhal celý čas.

LADA SVETOM IS BACK

IMAG0933 IMAG0929 IMAG0978

Zdieľaj ako prvý a naštartuj to tu!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.